Halı yıkama


HALI YIKAMA

Halılar evlerde ve iş yerlerinde önemli eşyalardır. Evlerde olmazsa olmaz, iş yerlerinde ise olursa sıcaklık ve güven hissi oluştururlar. Büyüklü küçüklü çeşitli ebatlarda olan halılar çok çabuk kirlenirler. Evlerde yılda bir iki kez, iş yerlerinde ise neredeyse ayda bir yıkanması gerekir. Halı temizliği sağlık ve hijyen açısından çok önemlidir.

Halıların yıkanması için geniş ve uygun alanlara ihtiyaç vardır. Şehir yaşantısında geniş alan bulmak zor olduğu gibi çevre kirliliği açısından da istenilen her yerde halı yıkamak mümkün değildir. Ev koşullarında halı yıkamanın çok zor olduğu ve hatta mümkün olmadığı muhakkaktır.

Şirketimiz

Şirketimiz bu toplumsal ihtiyaç farkındalığı ile sizlere halı yıkama konusunda titizlikle hizmet vermektedir. Sektörde uzman kadrosu, kalitesi, güvenli ve garantili hizmeti ile 2001 yılından bu yana faaliyet gösteren şirketimiz gelişen teknolojiyi yakından takip etmektedir.

Halı Teslim Alma İşlemi

Halılar büyüklükleri nedeniyle taşınması zor olan eşyalar arasındadır. Şirketimiz halılarınızı bulunduğu yerden alarak sizlere hizmet vermektedir. Kalite ve güven içinde, uzman kadromuz ile halılarınızı bize emanet ettiğinizde pişman olmazsınız.

Bulunduğunuz yerden teslim aldığımız her ebattaki halılarınızın temizliğini titizlik içinde 5 aşamada gerçekleştiriyor ve teslim ediyoruz. Taşınma aşamasında temizlettiğiniz halılarınızı da yine belirttiğiniz yeni adresinize teslim ediyoruz.

Halı Temizleme

Halılarda fazla miktarda toz ve mite gibi yabancı madde birikimi olur. Birinci aşamamız bu toz ve mite gibi yabancı madde temizliğidir. Yüksek vakumlu makinelerimiz ile öncelikle halının üzerinde gizlenerek birikmiş toz ve mite gibi yabancı madde temizliği yapıyoruz.

Halı Yıkama ve Deterjan İşlemleri

Yabancı maddelerden arındırdığımız halılarınızı son model profesyonel makinelerimiz ile önce su sonra özel olarak üretilmiş halı şampuanı kullanarak temizliyoruz. Halılarınızda leke varsa lekeye uygun temizlik maddeleri kullanarak halınıza zarar vermeden ve rengini soldurmadan leke temizliği yapıyoruz.

Halı Kurutma İşlemi

Ardından iyice durulanan halılarınızı özel olarak üretilmiş, dakikada 1000 devirlik dönme özelliğine sahip santrifüjlü halı sıkma makinelerinde sıkıyoruz. Sıkma işlemi halının kırılması ve şeklinin bozulmasına neden olabilir. Sıkma aşamasında kullandığımız makine ve uzman personelimiz sayesinde bu sorunlar ile karşılaşmanız mümkün değildir.

Özel Kurutma İşlemi

Halılar kurutulurken güneş ışınlarına maruz kalıp renk solmaları oluşabilir. Biz buna meydan vermemek için halılarınızı özel olarak tasarlanmış, havalandırmanın iyi sağlandığı kapalı kurutma odalarında ve güneş ışınına maruz bırakmadan kurutuyoruz.

Temizlenip kurutulan halılarınızı tekrar size teslim ederken güvenli ve korumalı paketlerde teslim ediyoruz. Paketleme işlemi öncesinde mutlaka kontrol edilen halınız emin bir şekilde elinize ulaşmış olur.

Kontrol ve Paketleme

Halılarınız uzman kadromuz tarafından değerlendirilmeden temizlik işine başlanmaz. Çünkü çok çeşitli ve bir o kadar da değerli halı türleri vardır. Bu halı türlerine uygun olarak da temizlik malzemeleri ve yıkama yöntemleri vardır. Uzman kadromuz bu değerlendirmeyi yaparak temizlik işlemine geçilir ve halılarınız zarar görmeden, değerini yitirmeden temizlenmiş olur.

Teslimat

Şirketimizde çalışan her personel kendi alanında uzmandır. Halılarınız fabrikasyon şeklinde ama hepsine ayrı ayrı özel bir önem gösterilerek titizlik ve uzmanlık içinde temizlenip adresinize teslim edilir.

Fiyatlarımız piyasa araştırması sonucunda müşterilerimizin mağdur olmayacağı şekilde belirlenmiştir. Tüm banka kredi kartları ile ödeme alınmaktadır.

Temizlik, sağlık ve hijyen kuralları çerçevesinde halılarınızın temizliğini sağlayarak müşteri memnuniyeti birinci hedefimizdir.