Genel temizlik


GENEL TEMİZLİK

Genel temizlik denilince akla ilk gelen ofis,ev.banyo,tuvalet,odalar gibi mekanlardaki yüzeylerin temizliği, Genel Temizlik kapsamına girer.

Özel yaşam alanı olan evleriniz özel bir titizlikle ve uzman personeller tarafından dikkatli ve güvenli bir şekilde evlerinizi temizler ve sizlere umdugunuz gibi sizlere saglıklı koşullarda teslim ederiz.

Günümüzde çalışan insanların kendi evlerinden daha fazla zaman geçirdigi işyerleri çok çabuk kirlenmekte ve insanları çok kolaylıkla rahatsız edebilmektedir.Firmamız bu tür olasılıkları göz önünde bulundurarak siz çalışan insanlarımıza sizleri rahatsız etmeden en kısa sürede uzman ekiplerimiz sayesinde işyerlerinizi kısa zamanda temizler ve teslim etmekteyiz..

Genel temizlik için bir telefon kadar yakınız…

Temizlik elemanlarımız; duvardan camlara, tavandan zemine kadar banyo ve mutfak dahil, el değmedik yer kalmayacak şekilde (anahtar teslimi) işlerini büyük bir titizlik ile ev temizliği hizmetlerini yerine getirir. Size evinizi temiz teslim almaktan başka hiçbir iş bırakmazlar. Ev temizliği hizmetimiz, ekiplerimiz tarafından bir günde teslim edilir.

genel temizlik