Battaniye yorgan yıkama


Battaniye yorgan yıkama

Evlerinizde kullandığınız her türlü battaniye çeşitlerini; evlerinizden alıyoruz önce lekelerinin yumuşatılmasını sağlıyoruz daha sonra var olan lekelere müdahale ediyoruz. Sanayi tipi battaniye yorgan yıkama makineleri yardımıyla yıkanan battaniye ve yorganlarınızı toz toprak bulaşmaması için kapalı mekan kurutma odalarımızda kuruttuktan sonra nem alma odalarımızda tamamen nemden arındırdıktan sonra son kontrollerini yapıp ambalajlayarak evinize teslim ediyoruz.
Evvel battaniye yorgan yıkama bölümünde battaniye, elyaf yorgan, yün yorgan, pamuklu yorgan ve saten yorganlar özel makineler de tek tek yıkanmaktadır.Bazı yıkamalarda olduğu gibi asla yerde yıkama yapılmamaktadır.Özel battaniye yorgan yıkama makinelerinde şampuanla yıkanıp durulanır yumuşatıcı uygulanarak dezenfekte edildikten sonra kapalı kurutma bölgesinde kurutulup paketlenip sizlere teslimatı gerçekleştirilmektedir.Yorganlarınızı ucuza ve halı yıkama yapılan yerlere serilip ve yine halı yıkama fırçaları ile yıkama yapan battaniye yorgan yıkama yapan firmalara emanet etmeyiniz.Yerlerde yıkanan yorgan ve battaniyeler, yerde ne kadar iyi yıkanmış olsa dahi Hijyenik açıdan iyi bir sonuç vermemekte ve deforme olmaktadır.

Yorganlar hayatımızın her anında özellikle de soğuk kış gecelerinde yanımızda olan mükemmel derecede içimizi ısıtan ürünlerdir. Yorgansız bir uyku düşünülmemektedir. Yorgan ne kadar sağlıklı ve temizse güzel bir uyku da o kadar yakın olmaktadır. Tüm günün yorgunluğunu temiz bir yorganın rahatlığıyla uyuyarak atabilmek en büyük zevklerden biridir. Yorganlar ise çeşit çeşittir. Tek kişilik, elyaflı, çift kişilik, silikonlu, pamuk, yün, ince, kalın vs. derken hangisiyle daha rahat ediyorsanız onu kullanmaktasınız. Ancak yorganlar hep aynı şekilde temiz kalmamaktadır. Bir süre sonra kirlenen yorganlar sağlık açısından da tehlike oluşturmaktadır. Çünkü yorgan gibi sık kullanılan eşyalarda bakteri oluşumu daha sık görülmektedir.Gelişen yapılanma ve şehirleşme ile de yorgan yıkamak her yerde mümkün olmamaktadır.
Bu yüzden, Fabrikamızın son teknoloji, modern yıkama makinelerinde yıkanan yorganlar ile daha güzel uyku deneyimi yaşayacaksınız.
Yorganların lekelerinin ve kirlerinin temizlenmesi ne kadar önemli ise bakteriyel temizliklerinin yapılması da o kadar önemlidir.
Halı yıkama firmaları bizim gibi yorgan yıkama hizmetini de vermektedirler. Ancak yorgan temizleme işlemi halı yıkama işlemi gibi yapılmamaktadır. Bu işlem için evlerimizde kullandığımız çamaşır makinelerinin daha büyüğü olan özel endüstriyel yıkama makineleri kullanılmaktadır. Yorganların temizleme işlemine başlamadan önce, varsa çıkarılması zor lekeler için uygulama yapılır. Renk verme problemi varsa ayrıştırıcı kullanılır. Daha sonra makinelere konularak yıkama işlemi yapılır.Yıkanan yorganların kurutulması çok dikkat edilmesi gereken bir konudur.Çünkü, yorganların kurutulması aldatıcı olabilir. Elyaf da olsa, yün de olsa çok az bir nem bile kalsa mutlaka problem olacaktır.Tamamen kuruyan yorganlar ambalajlanır ve adresinize teslim edilir. Servis esnasında hijyene çok önem vermekteyiz.Ayrıca yorgan ve battaniyeler, makinelerde tek tarafa doğru sıkma işlemi yapıldığından asla bozulmaz ve kırışmaz. Makineden çıkan yorganlar ütülenmiş gibi düz olurlar.

 

battaniye yorgan yıkama